آمار
منوهای عمودی سایت
اخبار و مقالات
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 135774
  • بازدید امروز : 58
  • بازدید دیروز : 45
  • بازدید این ماه : 2823
  • بازدید ماه قبل : 3472
  • آخرین بازدید : يكشنبه 30 شهريور 1399 (22:14) ب.ظ
نقشه گوگل

پیام مدیریت

کارکنان هر سازمان سایه‌ای از مدیران آن هستند و بی شک موفقیت هر سازمانی در گرو دانش و توانایی‌های مدیران آن می‌باشد.
سالگرد تاسيس شركت مقواي ياران را خدمت شما عزيزان تبريك عرض مي كنم. به يقين تاسيس شركت توليدي مقواي ياران كه با دورانديشي و به عنوان اقدامي شايسته و ضروري صورت گرفته است اتفاقي مبارك بوده و موجب خدمات غيرقابل انكار به ميهن اسلامي وتحولي چشمگير در عرصه كاغذ و مقواي كشور شده است.
ورود موفق اين شركت به عرصه كاغذ و مقواي كشور به عنوان مولفه اي مهم در دستيابي به توسعه پايدار و پذيرش مسئوليت در انجام و ارائه خدمات در جهت سازندگي ايران اسلامي بيانگر توان و ظرفيت بالاي آن در رقابت سالم و مبتني بر موازين حرفهاي با ساير رقباي داخلي و خارجي بوده و اين افق را در پيش چشم هر بيننده اي به تصوير مي كشد كه بي ترديد اعتماد به توان؛ استعداد و لياقت ايراني مي تواند با وجودمشكلات مختلف و سنگ اندازي و بداخلاقي هاي دشمنان؛ كشور را در اين برهه خطير ازتاريخ؛ به سلامت عبور داده و در نهايت استقلال و توانايي اقتصادي و توسعه پايدار رانصيب كشور گرداند.
ضمن سپاس و قدرداني از کارشناسان و مديران گرفته تا کارگران متعهد و صبور، با اعتقاد بر اينکه راههايي که به آينده ختم مي‌شوند يافتني نيستند بلکه ساختني هستند عملکردي را تجربه کرديم که در عملکرد گذشته شرکت اگر نگوييم بي­نظير، اما کم­ نظير بود.
برهمين اساس استراتژي شرکت را تدوين نموده که براساس آن ميزان سود، فروش و توليد شرکت مشخص گرديده است. رويکرد ديگر گروه همزمان با اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها استفاده از تکنولوژي‌هاي به روز بمنظور صرف انرژي کمتر در امر توليد با افزايش راندمان است که با مديريت بهاي تمام‌شده و بهينه‌سازي مصرف انرژي در واحدهاي توليدي گروه محقق خواهد شد و از همگان مي خواهم با بكارگرفتنكليه امكانات موجود و تجهيز خود به آخرين دستاوردها و پيشرفت هاي علمي و با استفادهاز خردجمعي و همكاري صادقانه شرايطي را رقم بزنند كه در نتيجه آن عزت و سربلندي ايران اسلامي در عرصه هاي ملي و بين المللي بيش از پيش متجلي گردد.

مديرعامل
شركت توليدي كاغذ و مقواي ياران اين افتخار را دارد كه پس از آغاز فعاليت خود در عرصه توليد كاغذ و مقوا همواره محصولاتي را به بازار عرضه داشته كه اغلب وارداتي بوده و يا به نوعي با مشكلات فراواني همراه بوده است ، اين شركت در ادامه فعاليت خود تلاش دارد توليد خود را روزانه به 80 تن برساند.