آمار
منوهای عمودی سایت
اخبار و مقالات
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 135779
  • بازدید امروز : 63
  • بازدید دیروز : 45
  • بازدید این ماه : 2828
  • بازدید ماه قبل : 3472
  • آخرین بازدید : يكشنبه 30 شهريور 1399 (22:43) ب.ظ
نقشه گوگل

نظر سنجی از ذینفعان ( تامین کنندگان / پیمانکاران )

با آرزوی موفقیت برای شما در خواست داریم با تکمیل پرسشنامه حاضر ما را در شناسایی، بهبود و تعالی نقش ها و مسئولیت های اقتصادی، اجتماعی، مدیریتی و امور مربوط به تامین کنندگان / پیمانکاران در این واحد صنعتی یاری نمایید.

با تشکر - روابط عمومی شرکت مقوای یاران

* ضروری
 

مشخصات کلی شرکت و پاسخگویان محترم :

* نام شرکت : :
* نام و نام خانوادگی مدیرعامل : :
* موضوع فعالیت شرکت : :
* سابقه فعالیت ( سال ): :
تعداد پرسنل : :
* تلفن شرکت : :
دورنگار شرکت : :
* شماره مستقیم یا همراه مدیر عامل : :
آدرس شرکت : :
 

عوامل مورد سنجش ردیفهای یک الی سیزده را بر اساس میزان علاقه مندی، مطلوبیت، جذابیت و رضایت خود تکمیل نمائید.

1- تا چه حد از اعتماد متقابل شرکت مقوای یاران نسبت به خود رضایت دارید ؟ :2- میزان و نحوه همکاری شرکت مقوای یاران را با خود چگونه ارزیابی می کنید؟ :3- تا چه حد از نحوه برقراری ارتباط شرکت مقوای یاران با خود رضایت دارید ؟ :4- تا چه حد از میزان اطلاع رسانی شرکت مقوای یاران در رابطه با موارد مرتبط رضایت دارید؟ :5- شرکت مقوای یاران به چه میزان به نظرات تامین کنندگان / پیمانکاران توجه نشان می دهد ؟ :6- تا چه حد از سرعت و نحوه رسیدگی به شکایات ( تامین کنندگان / پیمانکاران ) توسط شرکت مقوای یاران رضایت دارید ؟ :7- میزان رضایت شما از تعهدات مالی شرکت مقوای یاران چگونه بوده است ؟ :8- به نظر شما شرکت مقوای یاران تا چه حد در حمایت و توان افزایی تامین کنندگان / پیمانکاران خود تلاش می کند ؟ :9- میزان رضایت شما از نحوه احترام و تکریم ارباب رجوع شرکت مقوای یاران نسبت به تامین کنندگان / پیمانکاران چگونه است ؟ :10- میزان رضایت شما از سرعت، کیفیت و رسیدگی در فعالیتهای اداری مرتبط با تامین کنندگان / پیمانکاران توسط شرکت مقوای یاران چگونه است ؟ :11- تا چه حد از نحوه ارزیابی تامین کنندگان / پیمانکاران توسط شرکت مقوای یاران رضایت دارید؟ :12- تا چه حد نحوه انتخاب تامین کنندگان / پیمانکاران توسط شرکت مقوای یاران به مسئله کیفیت کار آنها بستگی دارد ؟ :13- با توجه به نوع همکاری قبلی با شرکت مقوای یاران تا چه حد تمایل به همکاری مجدد و شرکت در مناقصات آینده را دارید ؟ :14- کدامیک از ابزار اطلاع رسانی جهت فراخوان تامین کنندگان و پیمانکاران مناسب تر است ؟ :15- اگر شما به جای کارفرما بودید با تامین کنندگان / پیمانکاران خود چگونه رفتار می کردید ؟ :
* 16- امتیاز اعطائی شما به شرکت مقوای یاران در مقایسه با سایر شرکتهای مشابه چند می باشد ؟ :
* 17- نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در مورد شرکت مقوای یاران را مطرح نمائید : :
* پرسشنامه توسط اینجانب تکمیل گردید : :
* سمت :
* کد تصویری
 
شركت توليدي كاغذ و مقواي ياران اين افتخار را دارد كه پس از آغاز فعاليت خود در عرصه توليد كاغذ و مقوا همواره محصولاتي را به بازار عرضه داشته كه اغلب وارداتي بوده و يا به نوعي با مشكلات فراواني همراه بوده است ، اين شركت در ادامه فعاليت خود تلاش دارد توليد خود را روزانه به 80 تن برساند.